• +90 (545) 341 57 50
  • info@sunakcavehotel.com

 

 

SUNAK MAĞARA OTEL Golden Apple Premium Deluxe Mağara Oda

Kapadokya'da En İyi Balayı Odası Golden Apple Sizleri Bekliyor.

Kapadokya'da en iyi balayı odası Golden Apple sizleri bekliyor.

GOLDEN APPLE Premium Deluxe Mağara Oda

Sunak Otel’in Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple mimari açıdan görkemli bir mağara odadır. Bu mağara oda özellikle balayı konseptinde hazırlanıp hizmete sunulmaktadır.

Bu mağara odada taş kemer tavan, ahşap tavan ( orijinal hezen tavan ) ve kaya dokusuyla üç farklı mimariyi bir arada sunmaktadır.

Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple 35 mt2 lik bir mağara odadır. Bu mağara odamızda yuvarlak yatağımızdan odamızı yukarıdan seyredebilirsiniz. Yatağın altındaki Jakuzimizde su masajı yapabilir ve Mitolojideki üç güzellere kadeh kaldırabilirsiniz.

  • Balayı Konsepti
  • 3 Farklı Mimari
  • Türk Hamamı ve Jakuzi

Ayrıca Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple odamız 11 mt2 lik Türk hamamına sahiptir. Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple'ın Türk hamamında ter atıp, geleneksel Türk banyosundan faydalanabilirsiniz.

İsterseniz Geleneksel ve Modern tarzı bir uyum içerisinde sunan bu mağara odamızı, bitişindeki ALTAR mağara odamız ile birleştirilebilirsiniz. Bu iki mağara odaya ait ortak bir oturma salonu mevcuttur.

Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple yatağı el yapımı olarak hazırlanmıştır.

Sunak Otel mağara odalarında amblemli ve markalı 14 çeşit buklet malzemesi, duş jeli, saç kremi, vücut losyonu, zeytinyağlı el kesme sabunu, traş seti, diş seti, banyo lifi, lüx tabanlı baskılı havlu terlikler, vs. bulunmaktadır.