• +90 (545) 341 57 50
  • info@sunakcavehotel.com

 

 

SUNAK MAĞARA OTEL King Mağara Suit

Kapadokya'da En iyi King Mağara Suit Konaklama Sizleri Bekliyor.

Kapadokya'da En iyi King Mağara Suit Konaklama Sizleri Bekliyor. Kapadokya'da Taş Mağara Otel King Suit Oda

KING SUIT MAĞARA ODA

Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple ile Deluxe Mağara Oda Altar odalarının birleşmesinden oluşan bir mağara suit odadır. Bu iki mağara odaya ait ortak bir oturma salonu mevcuttur. Ayrı bir ev rahatlığında konfor ve mahremiyet sağlamaktadır.

Sunak Otel’in Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple mimari açıdan görkemli bir mağara odadır. Bu mağara odada taş kemer tavan, ahşap tavan ( orijinal hezen tavan ) ve kaya dokusuyla üç farklı mimariyi bir arada sunmaktadır.

Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple 35 mt2 lik bir mağara odadır. Bu mağara odamızda yuvarlak yatağımızdan odamızı yukarıdan seyredebilirsiniz. Yatağın altındaki Jakuzimizde su masajı yapabilir ve Mitolojideki üç güzellere kadeh kaldırabilirsiniz.

  • Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple ile Deluxe Mağara Oda Altar
  • Taş Oturma Salonu
  • Türk Hamamı ve Jakuzi

Ayrıca Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple odamız 11 mt2 lik Türk hamamına sahiptir. Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple'ın Türk hamamında ter atıp, geleneksel Türk banyosundan faydalanabilirsiniz.

Geleneksel ve Modern tarzı bir uyum içerisinde sunan bu mağara odamız, bitişindeki Altar mağara odamız ile birleştirilebilir.

Sunak Otel’in Deluxe Mağara Oda Altar odasında, tavanından üst terasa uzanan bir havalandırma bacası bulunmaktadır.

Bacanın tam altına denk gelen yere bir çukur açılır içerisinde ateş yakılarak oda ısıtılırmış. Odanın içerisinde ayrıca Rum taş ustaları tarafından yapılmış orijinal şömine bulunmaktadır.

Ayrıca tavanda orijinal kartal motifi, oklar ve duvarlarda niş bulunmaktadır. Mağara odaların tamamı, hayranlık uyandıran, incelikli bir taş işçiliği ile yapılmış.

Sunak Otel mağara odalarında amblemli ve markalı 14 çeşit buklet malzemesi, duş jeli, saç kremi, vücut losyonu, zeytinyağlı el kesme sabunu, traş seti, diş seti, banyo lifi, lüx tabanlı baskılı havlu terlikler, vs. bulunmaktadır.

Deluxe Mağara Oda Altar ve Premium Deluxe Mağara Oda Golden Apple yatağı el yapımı olarak hazırlanmıştır.

Sunak Otel mağara odalarında amblemli ve markalı 14 çeşit buklet malzemesi, duş jeli, saç kremi, vücut losyonu, zeytinyağlı el kesme sabunu, traş seti, diş seti, banyo lifi, lüx tabanlı baskılı havlu terlikler, vs. bulunmaktadır.